листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за финансиските резултати 01.01-30.09.2018г.


Образложение за финансиските резултати на УНИБанка 01.01-30.09.2018-.docx

Објавено на: 15.11.2018 15:24:38
Документ БР.: DOC_10191-513/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации