листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлука за дивиденден календар


Predlog odluka za dividenden kalendar.doc

Објавено на: 19.11.2018 14:10:00
Документ БР.: DOC_13285-114/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери