листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Агромеханика Биланс на успех 01.01-30.09.2018


01.01-30.09.2018.xlsx

Објавено на: 22.11.2018 09:35:55
Документ БР.: DOC_12298-114/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.