листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки донесени на Собрание на акционери.


Odluki na Sobranie 2018.doc

Објавено на: 07.12.2018 08:57:29
Документ БР.: DOC_12283-141/2018
Урнек: Други одлуки од собрание