листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Стопанска банка АД Скопје го објавува следното известување до акционерите:


ИЗВЕСТУВАЊЕ ДО ЈАВНОСТА-2018 дек..pdf

Објавено на: 21.12.2018 09:50:56
Документ БР.: DOC_10191-543/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации