листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани извештаи и годишен извештај


IZVESTAJ ZA RABOTENJETO 2017.pdf
Poedinecni FI KARBO NOVA 2017.pdf
Mislenje Karbo Nova 2017.pdf

Објавено на: 21.12.2018 14:32:32
Документ БР.: DOC_12304-115/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи