листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за презакажано годишно собрание на акционери на РЖ УСЛУГИ АД Скопје


javen povik za prezakazano god.sobranie.pdf

Објавено на: 16.01.2019 08:57:49
Документ БР.: DOC_10109-0/2019
Урнек: Јавен повик за собрание