листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

АДГ Трудбеник Охрид биланс на успех за период 01.01.-30.09.2018


ADG Trudbenik 01.01.2018-30.09.2018.xlsx

Објавено на: 29.01.2019 15:38:04
Документ БР.: DOC_12298-1/2019
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.