листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на НЛБ Банка АД Скопје за периодот од 01.01.2018 до 31.12.2018 година.

НЛБ Банка АД Скопје

 


Неревидирани финансиски извештаи - НЛБ Банка АД Скопје - 31.12.2018.xls

Објавено на: 25.02.2019 14:39:10
Документ БР.: DOC_26445-8/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.