листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:
Коментар кон неревидираните финансиски извештаи на НЛБ Банка АД Скопје за периодот од 01.01.2018 до 31.12.2018 година.
 
НЛБ Банка АД Скопје


Анализа на финансиските резултати НЛБ Банка АД Скопје 01.01.-31.12.2018.docx

Објавено на: 25.02.2019 14:39:14
Документ БР.: DOC_10191-36/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации