листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ОКТА објавува неревидирани финансиски извештаи за годината која заврши на 31.12.2018 година.


ОКТА Финансиски извештаи 2018.xlsx

Објавено на: 26.02.2019 14:54:43
Документ БР.: DOC_26445-11/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.