листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОКТА објавува Соопштение за остварените неревидирани финансиски резултати во 2018 година


Соопштение_Финансиски резултати 2018.pdf

Објавено на: 26.02.2019 14:54:49
Документ БР.: DOC_10191-49/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации