листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани фин.извештаи 31.12.2018


Неревидирани фин.извештаи 31.12.2018.xls

Објавено на: 27.02.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_26445-14/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.