листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани неконсолидирани финансиски известаи 01/01/2018-31/12/2018


12 mesecni Popova Kula nekonsolidiran 2018.xls

Објавено на: 27.02.2019 15:14:40
Документ БР.: DOC_26445-19/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.