листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Информација за постигнатите резултати на Уготур АД Скопје за период 01.01.-31.12.2018г.


ИНФОРМАЦИЈА ZA BERZA.pdf

Објавено на: 28.02.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_10191-72/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации