листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на ТТК Банка АД Скопје за периодот 1.1. - 31.12.2018 година


Неревидирани финансиски извештаи - ТТК Банка АД Скопје - 31.12.2018.xls

Објавено на: 28.02.2019 14:40:00
Документ БР.: DOC_26445-27/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.