листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2018


Банки -6 и 12 - месечно известување-311218-070219-nov.xls

Објавено на: 28.02.2019 15:52:28
Документ БР.: DOC_26445-31/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.