листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи за период 01.01. до 31.12.2018


Nekonsolidirani nerevidirani finansiski izvestai so 321 12 2018.xlsx

Објавено на: 01.03.2019 09:06:11
Документ БР.: DOC_26445-32/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.