листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

nerevidirani finansiski izvestai od 01.01-31.12.2018


01.01-31.12.2018 po priroda nna trosoci.xls

Објавено на: 01.03.2019 09:09:28
Документ БР.: DOC_26445-33/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.