листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.2018-31.12.2018


ZAS-12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци-2018.xls

Објавено на: 01.03.2019 09:37:07
Документ БР.: DOC_26445-34/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.