листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар за остварените резултати за период јануари-декември 2018


Коментар за остварените резултати OBSG 2018 .pdf

Објавено на: 01.03.2019 09:44:58
Документ БР.: DOC_10191-89/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации