листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи на Банката за 2018 година.


1_Ревидирани финансиски извештаи по НБРМ за 2018 година.pdf
2_Мислење за Ревизорскитe извештаи за 2018.pdf

Објавено на: 01.03.2019 15:12:45
Документ БР.: DOC_12304-0/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи