листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Vo prilog Vi dostavuvame nerevidirani finasiski izvestai 01.01-31.12.2018 god.


bilansi 31.12.2018.xls

Објавено на: 07.03.2019 14:05:00
Документ БР.: DOC_26445-48/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.