листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи од работењето на БИМ а.д. Свети Николе за периодот јануари-декември 2018 година


31.12.18 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2018.xls

Објавено на: 11.03.2019 14:24:33
Документ БР.: DOC_26445-56/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.