листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за периодот 01.01. - 31.12.2018


ADG Trudbenik 01.01.2018-31.12.2018.xlsx

Објавено на: 13.03.2019 14:24:10
Документ БР.: DOC_26445-64/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.