листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 01.01.-31.12.2018 ГОД.

RAPORTE FINANCIARE TË PAREVIDUARA PËR PERIUDHËN 01.01.-31.12.2018


DB-CFINANS.IZV. 01.01 - 31.12.xlsx

Објавено на: 14.03.2019 14:10:01
Документ БР.: DOC_26445-67/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.