листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за 2018 година


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци(7).xls

Објавено на: 13.03.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_26445-60/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.