листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски известај од 01.01.2018 до 31.12.2018 година


неревидиран финансики извештај 2018.xls

Објавено на: 13.03.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_26445-62/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.