листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ ЗА ПЕРИОД 01.01-31.12.2018 ГОД.


Makosped finansiski izvestai 31.12.2018 .xls

Објавено на: 13.03.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_26445-63/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.