листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

predlog odluki


PREDLOG ODLUKI.pdf
dividenden kalendar.pdf

Објавено на: 14.03.2019 09:06:09
Документ БР.: DOC_13285-17/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери