листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Годишен извештај за 2018


Godisno Izvestuvanje Berza za RZ ITS 2018.xls

Објавено на: 14.03.2019 14:10:01
Документ БР.: DOC_26445-75/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.