листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.2018


Финансиски извештаи 01.01-31.12.2018 Finalno.xlsx

Објавено на: 15.03.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_26445-87/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.