листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Во прилог Ви доставуваме неревидирани консолидирани финансиски извештаи за РЖ УСЛУГИ АД за период 01.01.-31.12.2018.


Консолидирани извештаи 01.01-31.12 2018 РЖ Услуги.xlsx

Објавено на: 15.03.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_26445-89/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.