листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2018 година


Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи 01.01-30.12.2018 година.xlsx

Објавено на: 15.03.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_26445-90/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.