листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација ги објавуваме следните финансиски извештаи:

Неревидирани поединечни финансиски извештаи за годината која завршува на 31.12.2018


Wabtec MZT nerevidirani FS 31.12.2018.xlsx

Објавено на: 15.03.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_26445-91/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.