листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2018год.до 31.12.2018год.


Obrazlozenie 31.12.18.doc

Објавено на: 15.03.2019 14:14:03
Документ БР.: DOC_10191-151/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации