листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.2018


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 15.03.2019 14:22:55
Документ БР.: DOC_26445-95/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.