листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон финансиските извештаи за ЗК Пелагонија ад Битола 01.01-31.12.2018 година 


Berza Komentar 31.12.2018.doc

Објавено на: 15.03.2019 15:23:03
Документ БР.: DOC_10191-156/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации