листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.2018


12 Месечни известувања- poedinecen 01.01.2018-31.12.2018 (1).xls

Објавено на: 18.03.2019 08:27:41
Документ БР.: DOC_26445-105/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.