листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Повик за учество на Годишно Собрание на Друштвото 16.04.2019


Повик за учество на Годишно Собрание на Друштвото 16.04.2019.pdf

Објавено на: 18.03.2019 15:45:00
Документ БР.: DOC_10109-15/2019
Урнек: Јавен повик за собрание