листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидирани неревидирани Финансиски извештаи 01.01.-31.12.2018


Консолидиран 12 Месечни известувања- 2018.xls

Објавено на: 19.03.2019 14:55:54
Документ БР.: DOC_26445-108/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.