листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за настанатите значајни промени во неревидираните, консолидираните Финансиски извештаи за 2018 година.


Obrazlozhenie-ADING-konsolidirani,nerevidirani-2018.pdf

Објавено на: 20.03.2019 14:16:59
Документ БР.: DOC_10191-167/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации