листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери


Предлог одлуки за Собрание.

 

 


Draft resolutions MKD.pdf

Објавено на: 20.03.2019 15:43:57
Документ БР.: DOC_13285-20/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери