листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

АД ЕВРОПА СКОПЈЕ поврзано лице ги објавува своите неревидирани консолидирани финансиски извештаи за период 01.01-31.12.2018 година


01.01-31.12.2018 Финансиски извештаи консолидирани берза.xls

Објавено на: 25.03.2019 14:21:58
Документ БР.: DOC_26445-110/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.