листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснувачки белешки за неревидирани финансиски извештаи за период 01.01-31.12.2018 на АД ЕВРОПА СКОПЈЕ поврзано лице


Образложение 01.01-31.12.2018 год. консолидирани.docx

Објавено на: 25.03.2019 14:22:08
Документ БР.: DOC_10191-174/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации