листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани, консолидирани финансиски извештаи 01.01.2018-31.12.2018


Неревидирани, консолидирани финансиски извештаи 01.01.2018-31.12.2018.xlsx

Објавено на: 29.03.2019 08:53:40
Документ БР.: DOC_26445-117/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.