листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

soglasno glava 6 od pravilnikot za kotacii go objavime sledniot javen povik


ЈАВЕН ПОВИК - до сите Акционери на Интерпромет за УЧЕСТВО НА ГОДИШНО СОБРАНИЕ.doc

Објавено на: 29.03.2019 09:01:09
Документ БР.: DOC_10109-19/2019
Урнек: Јавен повик за собрание