листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани Kонсолидирани финансиски извештаи Јануари - Декември 2018


12 Месечни известувања - Пекабеско ад - 2018 - Konsolidiran Nerevidiran.xls

Објавено на: 29.03.2019 14:10:31
Документ БР.: DOC_26445-119/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.