листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

soglasno glava 6 od pravilnikot za kotacii gi objavime slednive pred odluki


Copy of odluka 1.doc
Copy of odluka 2.doc
Copy of odluka 3.docx
Copy of odluka 4.docx
odluka 5.docx
Copy of odluka 6.docx
Copy of odluka из.docx

Објавено на: 01.04.2019 09:43:46
Документ БР.: DOC_13285-21/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери