листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 

Консолидирани неревидирани финансиски извештаи за Групацијата ЗК Пелагонија  Битола за 2018 година 


Консолидирани финансиски извештаи за Групацијата ЗК Пелагонија ад Битола за 2018 год.xls

Објавено на: 01.04.2019 14:16:52
Документ БР.: DOC_26445-125/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.